Ohlasy

Laskavá slůvka kolemjdoucích.

Klikněte sem a taky můžete něco napsat

  Vaše jméno nebo přezdívka:

  Váš e-mail (nebude zobrazen):

  Vaše laskavá slova:

  Antispamová otázka:

  Odmalička jsem měl rád hry se slovy

  Už odmalička jsem měl rád hry se slovy. S kamarády jsem hrál slovní fotbal a tichou poštu, sám zase luštil křížovky a osmisměrky, avšak největší sranda nastala, až jsem objevil tuto stránku. Díky ní vím, že při poslechu IVANA MLÁDKA starší lidé zažijí VÁNEK MLÁDÍ, nebo že PROSTITUCE vás UČÍ PROTEST.

  Možná nejlepší dílo na této stránce je PRINCEZNA NA HRÁŠKU, jež by stála za zfilmování. Role ženicha by se ujmul Rudolf Hrušínský ztvárňujícího Karla Kopfrkingla, jelikož ženich převzal jeho způsob vyjadřování (KRÁSNÁ, PÍCHNU ARZEN). Postavu princezny by ztvárnila Lakmé – extrémně submisivní manželka pana Kopfrkingla, kterou nerozladí provaz kolem krku či (v tomto případě) injekce s toxickým materiálem. Avšak oba herci, a ani režisér, již nežijí, tak by se práce na filmu ujmul surrealistický animátor Jan Švankmajer, jenž by surrealisticky ztvárnil soulož s mrtvolou a hnisající mužský genitál (PRZNĚNA, ČURÁK HNISÁ).

  Doufám, že tato stránka přinese v budoucnu další plody v oblasti zábavy a umění. Všem tvůrcům stránky patří velký dík.

  Anagrammer používam každou chvíli

  Anagrammer používam každou chvíli a vždy najdu na někoho vtipnou přesmyčku. Věřím, že přesmyčky skutečně skrývají poselství nebo varování (kdo pije víno – podivně kojí, Evropská unie – posere naivku a nepřizpůsobivý občan – bičovaný přizpůsoben). Hlavně angličtina umí prozradit některé povahové rysy lidí přesmyknutím jejich jmen. Chválím všechny tvůrce týhle stránky!!

  Kandidát brečel

  Vas presmyckovac bavi me a me pratele uz delsi dobu.

  Casto je opravdu legrace, co z nej vypadne. Treba nas kolega konzultant, ktereho, jako ostatne nas vsechny, zivi doporucovani kandidatu na otevrene pozice a posledni tydny ho pronasledovala smula, Ctirad Nedbalek, nasel tyto presmycky: kandidat brecel a tradicne debakl.

  Aby nadchl

  Stejně už jsem nejkrásnější dárek k vánocům dostal od Michala Čížka. Jeho Vyhledávač přesmyček projasnil mé dny. Užívám si s ním nejen dobrou zábavu, ale i chvíle poučení.

  Zjistil jsem totiž, že anagramy v sobě skrývají zajímavá poselství. Slova rozebraná na kost a zase složená dohromady vydávají svědectví, jež bychom neměli přehlížet. Možná si řeknete, že to je pouhá hra se slovíčky, ale jak jinak vysvětlíte, že anagramem jména Vlado Mečiar je drama voliče?

  Má to pokračování →

  Klikněte sem a taky můžete něco napsat

   Vaše jméno nebo přezdívka:

   Váš e-mail (nebude zobrazen):

   Vaše laskavá slova:

   Antispamová otázka: