Ohlasy

Laskavá slůvka kolemjdoucích.

Klikněte sem a taky můžete něco napsat

Vaše jméno nebo přezdívka:

Váš e-mail (nebude zobrazen):

Vaše laskavá slova:

Antispamová otázka:

Anagrammer používam každou chvíli

Anagrammer používam každou chvíli a vždy najdu na někoho vtipnou přesmyčku. Věřím, že přesmyčky skutečně skrývají poselství nebo varování (kdo pije víno – podivně kojí, Evropská unie – posere naivku a nepřizpůsobivý občan – bičovaný přizpůsoben). Hlavně angličtina umí prozradit některé povahové rysy lidí přesmyknutím jejich jmen. Chválím všechny tvůrce týhle stránky!!

Kandidát brečel

Vas presmyckovac bavi me a me pratele uz delsi dobu.

Casto je opravdu legrace, co z nej vypadne. Treba nas kolega konzultant, ktereho, jako ostatne nas vsechny, zivi doporucovani kandidatu na otevrene pozice a posledni tydny ho pronasledovala smula, Ctirad Nedbalek, nasel tyto presmycky: kandidat brecel a tradicne debakl.

Aby nadchl

Stejně už jsem nejkrásnější dárek k vánocům dostal od Michala Čížka. Jeho Vyhledávač přesmyček projasnil mé dny. Užívám si s ním nejen dobrou zábavu, ale i chvíle poučení.

Zjistil jsem totiž, že anagramy v sobě skrývají zajímavá poselství. Slova rozebraná na kost a zase složená dohromady vydávají svědectví, jež bychom neměli přehlížet. Možná si řeknete, že to je pouhá hra se slovíčky, ale jak jinak vysvětlíte, že anagramem jména Vlado Mečiar je drama voliče?

Má to pokračování →

Klikněte sem a taky můžete něco napsat

Vaše jméno nebo přezdívka:

Váš e-mail (nebude zobrazen):

Vaše laskavá slova:

Antispamová otázka: